Pedagógusok

Baráthné Maár Anett testnevelés, gyógytestnevelés osztályfőnök 5. osztály
Barcsa Pál földrajz, rajz + angol nyelvvizsga osztályfőnök 8. osztály
Herczegné Váczi Julianna matematika, fizika
Horváth Anikó tanító, pedagógus szakvizsga, közoktatási vezető intézményvezető
Jankovits Zsoltné tanító             osztályfőnök 2. osztály
Kalmár Zsuzsanna tanító intézményvezető-helyettes, osztályfőnök 4. osztály
Kárpáti Károly                               testnevelés

Kecskeméti József

történelem osztályfőnök 7. osztály

Kovács Mariann

magyar, ének, pedagógus szakvizsga, közoktatási vezető

osztályfőnök 6. osztály, felső tagozatos munkaközösség-vezető

Ollé Árpád földrajz, biológia, kémia osztályfőnök 5. osztály
Vértesi Barbara tanító, fejlesztő pedagógus, pedagógus szakvizsga

osztályfőnök 3. osztály, alsó tagozatos munkaközösség-vezető

Weimer Ferencné tanító, informatikus-oktatásinformatikus gyermekvédelmi felelős, osztályfőnök 1. osztály

Ollé Árpád az időközi választáson polgármester lett, az idei tanévben szabadságon van.

Helyettesítése óraadó pedagógusokkal és belső helyettesítéssel történik.

Pedagógusok és tanított tantárgyak:

Pedagógusok Tanított tantárgyak
Baráthné Maár Anett testnevelés (1.,3.,5-6. osztály), erkölcstan (5-7. osztály),technika (5. osztály), osztályfőnöki (5. osztály)
Barcsa Pál angol (4-8. osztály), rajz (5-8. osztály), földrajz (7-8. osztály), osztályfőnöki (8. osztály)
Herczegné Váczi Julianna matematika (5-8. osztály), fizika (5-8. osztály) + felső tagozatos tanulószoba
Horváth Anikó matematika, környezetismeret (4. osztály), magyar nyelv és irodalom (5. osztály)
Jankovits Zsoltné magyar nyelv és irodalom, matematika, erkölcstan, környezetismeret, ének-zene, rajz, technika (2. osztály)
Kalmár Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, ének-zene, rajz, technika (4. osztály)
Kárpáti Károly testnevelés (2.4. 7-8. osztály) + felső tagozatos tanulószoba
Kecskeméti József történelem (5-8. osztály), hon- és népismeret (5-6. osztály), természetismeret (5. osztály), technika (6-7. osztály), osztályfőnöki (7. osztály) + alsó tagozatos napközi
Kovács Mariann magyar nyelv és irodalom (6-8. osztály), ének-zene (5-8. osztály), osztályfőnöki (6. osztály)
Vértesi Barbara magyar nyelv és irodalom, matematika, erkölcstan, környezetismeret, ének-zene, rajz, technika (3. osztály)