Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pedagógusok

2017/2018. tanév

Pedagógusok és megbízatások:

Név Szak Megbízatás
Baráthné Maár Anett testnevelés, gyógytestnevelés osztályfőnök 6. osztály
Barcsa Pál földrajz, rajz + angol nyelvvizsga osztályfőnök 5. osztály
Herczegné Váczi Julianna matematika, fizika  
Horváth Anikó tanító, pedagógus szakvizsga, közoktatási vezető intézményvezető
Dr. Lovasné Kecskeméti Éva Eszter tanító             osztályfőnök 3. osztály
Kalmár Zsuzsanna tanító intézményvezető-helyettes, osztályfőnök 1. osztály
Kárpáti Károly                               testnevelés  

Kecskeméti József

történelem osztályfőnök 8. osztály

Kovács Mariann

magyar, ének, pedagógus szakvizsga, közoktatási vezető

osztályfőnök 7. osztály, felső tagozatos munkaközösség-vezető

Ollé Árpád földrajz, biológia, kémia  
Vértesi Barbara tanító, fejlesztő pedagógus, pedagógus szakvizsga

osztályfőnök 4. osztály, alsó tagozatos munkaközösség-vezető

Vörösné Halomi Andrea tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület alsó tagozatos napközis csoportvezető
Weimer Ferencné tanító, informatikus-oktatásinformatikus gyermekvédelmi felelős, osztályfőnök 2. osztály

Ollé Árpád az időközi választáson polgármester lett, az idei tanévben szabadságon van.

Helyettesítése óraadó pedagógusokkal és belső helyettesítéssel történik.

Pedagógusok és tanított tantárgyak:

Pedagógusok Tanított tantárgyak
Baráthné Maár Anett testnevelés (2.,4.,6-7. osztály), technika (6. osztály), osztályfőnöki (6. osztály)
Barcsa Pál angol (4-8. osztály), rajz (5-8. osztály), földrajz (7-8. osztály), osztályfőnöki (5. osztály)
Herczegné Váczi Julianna felmentési idő
Horváth Anikó matematika, környezetismeret (1. osztály), természetismeret, etika (5. osztály)
Dr. Lovasné Kecskeméti Éva Eszter magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, rajz, technika (3. osztály)
Kalmár Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom,ének-zene, rajz, technika (1. osztály)
Kárpáti Károly testnevelés (1.3. 5.,8. osztály) + felső tagozatos tanulószoba
Kecskeméti József történelem (5-8. osztály), hon- és népismeret (5-6. osztály), technika (5.,7. osztály), osztályfőnöki (8. osztály) + napközi
Kovács Mariann magyar nyelv és irodalom (6-8. osztály), ének-zene (5-8. osztály), etika (6-8. osztály), osztályfőnöki (7. osztály)
Vértesi Barbara magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, rajz, technika (3. osztály) + fejlesztő foglalkozások
Vörösné Halomi Andrea etika (1-4. osztály), magyar nyelv és irodalom (5. osztály), alsó tagozatos napközi
Weimer Ferencné magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, rajz, technika (2. osztály), informatika (5-8. osztály)
Kosdi Edit félállás: kémia, matematika (7-8. osztály)
Szelőczei Diána óraadó: természetismeret ( 6. osztály), biológia (7-8. osztály), fizika (7-8. osztály)
Antal Ágnes Szilvia óraadó: matematika (5. osztály)
Burayné Varga Gabriella óraadó: matematika (6. osztály)