Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Tanulók

 

Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
2016/2017. tanév
 
Létszám: 124 fő (alsó tagozat: 70 fő, felső tagozat: 54 fő)
 
1. osztály (23 fő)
1.Akkad Mohamed Izmail (érkezett: szeptember 22.)
2.Bakulár Enéh Boróka
3.Baráth Barnabás
4.Bocsi Tamara
5.Cziemler Dominik
6.Cseke Lili
7. Harcsa Soma István
8. Janovszky Benett
9. Juhász Eszter
10.Juhász Lana
11.Király Linett Lea
12.Konyecsny Dóra
13. Kun Szabolcs
14. Martin Eszter Kata
15. Nádasdi Kamilla Szellő
16. Orosz Anna Boglárka
17. Polhammer Kristóf
18. Sándor Melodi Johanna (érkezett: szeptember 14.)
19. Talabér Csenge Anna
20. Tircs Janka
21. Varga Alexandra Alojzia
22. Varga Vilmos
23. Várnagy Máté
 
2. osztály (14 fő)
1.Balázs Botond
2.Bihacker Balázs
3.Becsei Zsombor
4.Dunár Márk
5.Dégen Botond Baltazár
6.Galambos Gréta Panna
7.Hajdu Medox
8.Juhász Márton
9.Juhász Panna
10.Kerecsenyi Erik Tamás
11.Lakatos Nikolett
12.Nyerges Zsolt
13.Tenk Nikoletta
14.Tóth-Kurucz Alexander
 
3. osztály (15 fő)
1.Abou-Zahr Nader
2. Galambos Bence Csegő
3. Gölöncsér Barbara
4. Horváth Csenge Napsugár
5. Horváth Dániel László
6. Horváth László Máté
7. Kulcsár Larion
8. Mócz Friderika Dorka
9. Nádasdi Napsugár Mária
10. Nagy Fanni Kata
11. Németh Boglárka
12. Sárközi Martin
13. Szabó Zsuzsanna Margit
14. Szépfi Hanna Flóra
15. Talabér Richárd
 
 
4. osztály (18 fő)
 
1. Bajnok Martin
2. Balogh Máté Bence
3. Bocsi Ramóna
4. Cziemler Dóra Antónia
5. Cseke Levente
6. Füredi Tamás
7. Király Tímea
8. Kovács Rebeka Hanna
9. Körmöndi Emese
10. Kurdi Eszter Márta
      Németh Veronika (szeptember 16-án elköltöztek)
11. Ollé Orsolya
12.Pócsmegyeri Petra
13.Rajtó Sára Johanna
14.Takács Zalán
15.Talabér Levente
16.Tamás Dominika Dorottya
17. Tircs Simon
18. Wittenberger Kevin
 
5. osztály (14 fő)
 
1.     Bélai Dominik Péter
2.     Czintos Tamás
3.     Csicsai Martin
4.     Darázsi Málna Anna
5.     Gölöncsér Csongor
6.     Horváth Levente Zétény
7. Juhász Levente Dávid
8.  Karasz Janka
9. Kerecsenyi Florencia Ibolya
10.  Kószás Lea Eszter
11.Kurdi Zsófi
12. Nagy Lilla Krisztina
13. Siklósi Dzsenifer
14. Tircs Máté
 
6.osztály (9 fő)
 
1.     Basa Natália
2.     Fischer Klaudia
3.     Harcsa Dániel Gellért
4. Kerecsenyi Sándor Ákos
5.     Mikle Balázs
6.     Nádasdi Jázmin Éva
7. Sándli Balázs (érkezett: szeptember 30.)
8.     Szebellédi Nelli
9.     Véber Vanessza Orsolya
 
7.osztály (17 fő)
1.     Balázs Ádám
2.     Czintos Ákos
3.     Dégen Adél
4. Harcsa Ferenc
5.     Herczeg Martin Bence
6.     Janovics Ádám
7.     Kecskeméti Zoltán
8.     Koszti Kitti
9.    Kovács Bianka Emília
10. Kovács Kíra Szilvia
11. Lévai Márton Ferenc
12. Németh Balázs
13. Polhammer Zoltán Károly
14. Rajtó Máté Attila
15. Varga Balázs Sándor
16. Várkonyi Andrea
17.Wittenberger Réka
 
8. osztály (14 fő)
 
1.     Albert Máté
2.     Balogh Márton Dániel
3.     Elek Adrienn
4.     Fekete Beatrix
5.     Illés Enikő
6. Izbéki Zsanett
7.     Kószás Daniella
8     Körmöndi Nóra
    Németh Máté (szeptember 16-án elköltöztek)
9. Ollé Emese
10. Rajtó Zsófia Krisztina
11. Schuszter Vivien
12.Szépfi Evelin Lili
13.Takács Dorina
14. Tircs András